Moje wydatki z 1 lutegoOptymistyczny luty zaczęłam zakupami. A dokładniej to pracą, a dopiero po pracy wyruszyłam na zakupy, bo na liście do kupienia miałam kilka rzeczy. Te kilka rzeczy, mieszczące się swobodnie w jednej materiałowej reklamówce kosztowały mnie.... 66,39 zł. Całkiem sporo jak na moje założenie 600 zł na 30 dni. Ponad 10% całego budżetu za jednym razem. A co takiego kupiłam? Same burżujstwa ;)


5,79 zł - ibuprom, bo nadal walczę z przeziębieniem. Przydałoby mi się wyleżeć w łóżku, ale cóż... Urlopu nikt mi nie chce dać, bo braki kadrowe ;)

2,99 zł - kanapka kupiona z powodu iście wilczego głodu. Ostatnie godziny pracy były dla mnie tak dramatyczne, że jeszcze trochę a zaczęłabym patrzyć na klientów jak na mięso. Na taki głód nie pomoże żadne danio czy inne coś. Dopadłam więc kanapkę, bo gdybym taka głodna poszła na zakupy to pewnie skończyłabym z jeszcze większym długiem na koncie ;) A skoro wspomniałam o serkach danio to...

2,90 zł - dwa serki danio. Uwielbiam je....

5,99 zł - morele suszone, czyli burżujstwo z mojej listy. Burżujstwo z gwiazdką opisane komentarzem kupić, jeśli będą w promocji. I akurat były. Przyznaję się - nigdy nie jadłam suszonych moreli. Naprawdę. Kupiłam je na spróbowanie. Calutkie 100 gram. Głównie z powodu dużej zawartości żelaza, którego bardzo mi brakuje, co dobitnie pokazały wyniki badań. 

6,99 zł - mak. Kupiony z tego samego powodu, co suszone morele - duża ilość żelaza. 

3,49 zł - warzywa na patelnię

2,75 zł - ogórki do sałatki

2,92 zł - jabłka do smoothie 

0,67 zł - burak do smoothie

1,92 zł - papryka do sałatki

29,98 zł - chusteczki do prania pochłaniające zanieczyszczenia i kolor. Innymi słowy mój wkład w utrzymanie domostwa. Mamy z rodzinką taki deal, że nie dokładam się do rachunków a w zamian za to kupuję do domu różne rzeczy. Najczęściej jest to chemia typu dzisiejsze chusteczki, proszek do prania, zapasy kosmetyków itp. itd.  


Im dłużej patrzę na ten spis wydatków, tym bardziej zastanawiam się jak to się dzieje, że raptem kilka rzeczy może kosztować aż tyle kasy .


Komentarze